TPB – OPET Protokol anlaşması imzalandı

indir (2)

TPB – OPET Protokol anlaşması imzalandı.

Türk Parlamenterler Birliği ile Opet arasında protokol anlaşması imzalandı. Türk Parlamenterler Birliği Genel merkezinde gerçekleştirilen imza töreninde Türk Parlamenterler Birliği adına Genel Başkan Nevzat PAKDİL, başkanlığında hazır bulunan heyette Genel Sekreter Kadir Ramazan COŞKUN, Genel Sekreter Yardımcısı Nuri USLU, Yönetim Kurulu Üyesi İlknur İNCEÖZ, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet SARI, Yönetim Kurulu Üyesi  Alpaslan KAVAKLIOĞLU, Disiplin Kurulu Başkanı Sevim SAVAŞER , Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Mehmet ÖZYOL  ve Genel Koordinatör Erbay KÜÇET hazır bulunurken, Opet adına Opet Teknoloji ve Otomasyon Satış Müdürü Eren TUNÇ  ve Opet Teknoloji ve Otomasyon Orta Anadolu Bölge Satış Müdürü Pamir TUTAK hazır bulundular.
 
Türk Parlamenterler Birliği üyelerinin Opet istasyonlarından indirimli yakıt alabilmeleri için 19 Kasım 2012 / 30 Kasım 2012 tarihleri arasında  TPB Genel Merkezinde kurulacak OPET irtibat noktasına Türk Parlamenterler Birliği Üye kartı ile müracaat etmeleri yeterli olacaktır. Ankara dışında ikamet eden üyelerimiz ise, 19 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında, üye kartlarının fotokopisini Türk Parlamenterler Birliğinin  0(312)4206624  numaralı faxına göndermek sureti ile bu haktan faydalanabileceklerdir. Üyemizin eşi ve çocukları da toplamda 5 adet kartı geçmemek sureti ile yine bu haktan istifade edebileceklerdir.
 
Protokol kapsamında arzu eden üyelerimiz bankalar aracılığı ile talep etmesi durumunda Opet Otobilim anahtarlığıyla da istasyonlardan benzin alabilecekler. Araçlarından inmeden yakıt almasına imkan veren Otobilim anahtarlığını benzin alırken pompada okutmak yeterli olacaktır.
 
Otobilim anahtarlığı kullanmadan yakıt ödemesi yapmak isteyen üyeler, ödemelerini nakit veya farklı bir kredi kartı ile marketten yapsalar dahi, Türk Parlamenterler Birliği Opet Kartına indirim miktarını işletebilecekler.
 
Bilgi için: 03124206621