Skoda Otomobil Kampanyası Protokolü İmzalandı

indir (3)

BİRLİĞİMİZ İLE AND FİRMASI ARASINDA SKODA OTOMOBİL KAMPANYASI PROTOKOLÜ İMZALANDI
 
Türk Parlamenterler Birliği ile AND Otomotiv A.Ş arasında Türk Parlamenterler Birliği üyelerinin yararlanacağı otomobil kampanyası protokol anlaşması imzalandı.

İmza töreninde, Türk Parlamenterler Birliği adına Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Genel Sekreter Kadir Ramazan Coşkun, Genel Sekreter Yardımcısı Nuri Uslu, Genel Sayman Ömer Faruk Öz, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Sarı, Mustafa Ataş, Genel Koordinatör Erbay Kücet, Skoda AND Otomotiv A.Ş. adına Yönetim Kurulu Başkanı Necip ATALAN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Devlet Şankazan ve Satış Müdürü Kemal Kaya hazır bulundular.

Skoda Marka otomobiller için geçerli olan kampanyanın imza töreninde konuşan Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, kampanyanın hayırlı olmasını diledi. Pakdil, “Bu ülkeye hizmet etmiş ve etmekte olan parlamenterlerimizin yararlanabileceği böyle bir protokolü imzalamaktan dolayı mutluluk duyuyorum” dedi.

Kampanya hakkında bilgi veren Türk Parlamenterler Birliği Genel Sekreteri Kadir Ramazan Coşkun, “Yapılan anlaşma ile Türk Parlamenterler Birliği üyesi veya üye yakını kartına sahip müşteriler, Skoda AND Otomotiv’den alacakları araç alımlardan, bakım ve hizmetlere kadar birçok konuda indirim yapılacaktır” dedi.

Araç alımları için kampanyanın bitiş tarihi 1 Eylül 2013 olup “Yedek parça, işçilik, oto kuaför, boya koruma, kaput filmi, motor koruma, ses yalıtım, pas izolasyonu, aksesuar, 24 mobil servis, yılda bir defa klima dezenfekte bakımı, altı ayda bir ücretsiz checkup  hizmetleri süresiz olarak verilecektir. Kaskolarda 12 ay taksitlendirmenin yanı sıra araç hasar gördüğünde yerine 15 gün süreyle ikame araç verilmesi gibi hizmetler için de takvim kısıtlaması yapılmamıştır”.

Not: Bu kampanyadan istifade etmek isteyen Türk Parlamenterler Birliği üye veya üye yakınları Birliğimizden veya AND Otomotiv A.Ş. Satış Müdürü Kemal Kaya’dan (0312-473 65 70 ) Bilgi alabilirler.