Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’yı makamında ziyaret

indir (10)

TPB Yönetim Kurulu, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’yı makamında ziyaret ettiler..
 
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’yı makamında ziyaret ederek, gündemdeki sorunlarla ilgili olarak bilgi alış verişinde bulundular.
 
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Türk Parlamenterler Birliği Yönetim Kurulu’nun ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek, yeni çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.
 
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’ya görevinde başarı dileklerini ileten Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, “Sayın Bakanımıza görevinde başarılar diliyorum. 2023 yılında dünyanın en büyük on ekonomisi arasına girmek istiyorsak, topyekûn bir eğitim seferberliğinin başlatılması gerekmektedir. Zaten eğitimde son yıllarda aldığımız mesafe taraflı tarafsız herkes tarafından takdirle karşılanmaktadır” dedi.
 
Ziyarette Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Genel Sekreter ve 19. Dönem İstanbul Milletvekili Kadir Ramazan Coşkun, Genel Sayman ve Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, Yönetim Kurulu üyeleri, Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman, İstanbul  Milletvekili Mustafa Ataş, Aksaray Milletvekili İlknur İnce Öz, Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan ve Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem hazır bulundular.