Citroen otomobil kampanyası

indir (23)

BİRLİĞİMİZ İLE OTOSAY FİRMASI ARASINDA CİTROEN OTOMOBİL KAMPANYASI PROTOKOLÜ İMZALANDI

Türk Parlamenterler Birliği ile Otosay Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi arasında Türk Parlamenterler Birliği üyelerinin yararlanacağı otomobil kampanyası protokol anlaşması imzalandı.

İmza töreninde, Türk Parlamenterler Birliği adına Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Genel Sekreter Kadir Ramazan Coşkun, Genel Sekreter Yardımcısı Nuri Uslu, Genel Sayman Ömer Faruk Öz, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Sarı, Hasan Çalış Ramazan Kerim Özkan, Otosay Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adına Satış Müdürü Mustafa Yücelkan ve Sedat Demir katıldılar.

Citroen Marka otomobiller için geçerli olan kampanyanın imza töreninde konuşan Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, kampanyanın eski ve yeni milletvekillerine alternatifler sunduğunu söyledi. Pakdil, “Citroen firması ile yapmış olduğumuz çerçeve sözleşme iki taraf için de hayırlı olsun” dedi.

Kampanya hakkında bilgi veren Türk Parlamenterler Birliği Genel Sekreteri Kadir Ramazan Coşkun, “Yapılan anlaşma ile Türk Parlamenterler Birliği üyesi veya üye yakını kartına sahip müşteriler, Citroen Markalı otomobillerin alım satımında sağlanan kolaylıklar bulunmaktadır. TPB üyelerinin OTOSAY ile yapacakları bu sözleşmeye binaen, ek imzalı listede belirtilen ıskonto oranları ve fiyatlarında CİTROEN araç alımı ile diğer hizmetlere ilişkindir. Sözleşmenin bitimi 31 Ağustos tarihinde bitecektir” dedi. Coşkun sözleşme hakkında şu bilgileri verdi:

“Kampanyadan Tür Parlamenterler Birliği üyeleri ve birinci derecede yakınları faydalanacaktır. Türkiye genelinde yetkili servis noktalarında kayıtlı olan şase numaranız aracılığıyla, randevu önceliği, satış sonrası hizmetler ve yedek parça alımlarında yüzde 15 indirim uygulanacaktır. Ankara’da Otosay Otomotivi Limited Şirketinin servisinin kullanılması durumunda ilave olarak yüzde 15 işçilik indirimi uygulanacaktır.”

 Not: Bu kampanyadan istifade etmek isteyen Türk Parlamenterler Birliği üye veya üye yakınları Birliğimizden veya Otosay Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinden  (532 3626336) Bilgi alabilirler.