Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

DURUMU: Devam Ediyor

Birliğimiz ile Türkcell arasında düzenlenen protokolle üyelerimize ‘Türk Parlamenterler Birliği Kamu Extra Paketi’ tahsis edilmiştir. Birliğimiz merkezinde açılacak olan Turkcell Standında 17.08.2015 – 28.08.2015 tarihleri arasında tarife geçişleri yapılabilecektir. 

Ayrıca Türkiye genelinde tüm Türkcell bayilerinde ‘Türk Parlamenterler Birliği Extra Kamu Paketine’ geçiş hizmeti verilmeye devam edilecektir. 

Türk Parlamenterler Birliği derneği üyeleri faydalanabilir ayrıca 3 yakına referans verebilir. 

TPB Dernek üyelik kartının ön ve arkasının fotokopisi alınacak. 

 

Tarife Yenileme

Türk Parlamenterler Birliği ile Turkcell İletişim arasında imzalanan protokol kapsamında üyelerimize sunulan Türk Parlamenterler Birliği Ayrıcalıklı Tarife aynı fiyat ve aynı tarifeden yenilenmiştir. Tarifeyi 12 ay daha uzatmak isteyen üyelerimizin DEVAM yazarak 2222 a SMS atmaları gerekmektedir. Tarifenizin Sözleşme tarihinin bitimine 3 ay kalası Türkcell İletişim size Tarifenizi yenilemeniz için bir uyarı mesajı yollayacaktır. Bu mesajı dikkate almaz ve tarifenizi yinelemek için DEVAM yazarak 2222 yollamazsanız Tarife Bitim Tarihini takip eden 1 ay içinde tarifeniz iptal edilecektir. Bu durumda Türk Parlamenterler Birliği tarifesine tekrar geçebilmek için size en yakın Türkcell TİM Bayisine uğramayarak talebinizi baştan oluşturmanız gerekmektedir.  

 

Tarife Özellikleri

3000 Dakika ( Her Yöne )

5000 Dakika ( Türkcell – Türkcell )

10.000 Her Yöne SMS

5 GB İnternet

 

Fiyatlar:

12 Ay Kalma sözü ile 59,00.- TL